-13%

TRINX Велосипед CUTE 1.0

– Виљушка Hi-Ten челична виљушка
– Касета Челична 16Т
– Ланец КМС


Original price was: 14,260.00 ден.Current price is: 12,400.00 ден.

Спореди

Опис

  • Рам TRINX Hi-Ten челична рамка 406MM, Lady
  • Виљушка Hi-Ten челична виљушка
  • Касета Челична 16Т
  • Ланец КМС
  • Седиште TRINX Comfort
  • Гуми 24″ х 1-3/8
  • Боја: сива, кафена

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.