-13%

Трамполина FI 397 CM

– Висина 260 см
– Капацитет 150 кг
– Препорачано за 3+ возраст
– Пакување (157 x 55 x 17 cm) 29kg


28,900.00 ден 25,000.00 ден

Спореди

Опис

  • Трамполина со заштитна мрежа, дијаметар 397 см, (4 ногарки со 8 шипки)
  • Трамполината е одлична справа за вежбање и забава, која ќе ви помогне да ги подобрите и зајакнете балансот, координацијата, кондицијата и мускулатурата. Тие се вистинска атракција и за возрасни и за деца. Може да стои поставена во текот на целата година, деловите им се прилагодени за секакви временски услови.
  • Висина 260 см
  • Капацитет 150 кг
  • Препорачано за 3+ возраст
  • Пакување (157 x 55 x 17 cm) 29kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.