-12%

Печка за парно TIM SISTEM NORTH десен

Печка за парно TIM SISTEM NORTH десен

 • Моќ: 12 kW
 • Погоден за : 67 m2
 • Големина : 92,5 x 60 x 85 cm
 • Иноксни странициДостапност:

Нема на залиха

41,990.00 ден 36,950.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Готварска печка
 • Моќ: 12 kW
 • Погоден за простории до 67 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 92,5 x 60 x 85 cm
 • Тежина : 113 кг
 • Иноксни страници
 • Димовод : 120 mm
 • Голема печка направена од нерѓосувачки челик (практично неуништлива и лесна за чистење)
 • Рерната се загрева со циркулирачки топол воздух од сите 5 страни, вклучувајќи го и грбот
 • Подот на рерната може да се отстрани за чистење
 • Фиока погодна за чување на сад за печење, дрво, противпожарни апарати …

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.