-12%

Печка TIM SISTEM ALMA MONS

Печка TIM SISTEM ALMA MONS

 • Моќ: 9 kW
 • Погоден за простории до 50 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 93 x 55 x 88 /cm
 • Тежина : 70 кг
Достапност:

Нема на залиха

27,999.00 ден 24,640.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Печка
 • Моќ: 9 kW
 • Погоден за простории до 50 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 93 x 55 x 88 /cm
 • Тежина : 70 кг
 • Вид гориво: дрво, брикети
 • Огноотпорно стакло на вратата
 • Пречник на одводот за дим 120мм
 • Опремен со два рачни амортизери:
  –преден амортизер за контрола на довод на воздухот
  – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.