-12%

Камин TIM SISTEM TS-L

Камин TIM SISTEM TS-L

 • Моќ: 10 kW
 • Погоден за простории до 55 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 102 x 56 x 55 /cm
 • Тежина : 113 кг
Достапност:

Нема на залиха

27,850.00 ден 24,500.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Камин TIM SISTEM TS-L
 • Моќ: 10 kW
 • Погоден за простории до 55 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 102 x 56 x 55 /cm
 • Тежина : 113 кг
 • Вид гориво: дрво, брикети
 • Огноотпорно стакло на вратата
 • Пречник на одводот за дим 120мм
 • Моделот е опремен со ногарки
 • Опремен со два рачни амортизери:
  –преден амортизер за контрола на довод на воздухот
  – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.