-12%

Камин TIM SISTEM CHAROBNA

Камин TIM SISTEM CHAROBNA

– Моќ: 10 kW
– Погоден за простории до 55 m2
– Големина ( a x b x h /cm) : 84х51х49см
– Тежина : 60 кг


Достапност:

Нема на залиха

14,900.00 ден 13,110.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Камин
 • Моќ: 10 kW
 • Погоден за простории до 55 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 84х51х49см
 • Тежина : 60 кг
 • Вид гориво: дрво, брикети, огревно дрво
 • Челична плоча и челична врата
 • Пречник на одводот за дим 120мм
 • Опремен со два рачни амортизери:
  –преден амортизер за контрола на довод на воздухот
  – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.