-13%

TIGAR Пневматици 185/60 R15 88H HIGH PERFORMANCE XL

– Брзински индекс: H (210 км/ч)
– Индекс на носивост: 88 (560 кг по гума)


3,740.00 ден 3,250.00 ден

Спореди

Опис

TIGAR Пневматици 185/60 R15 88H HIGH PERFORMANCE XL

  • Брзински индекс: H (210 км/ч)
  • Индекс на носивост: 88 (560 кг по гума)
  • Летна гума за компактни, повеќе наменски и семејни автомобили, нуди одлична перфоманси за вредноста
  • Насочена симетрична шара со три канали за се намали ризикот од лизгање
  • Се справува добро во свиоци и при големи брзини
  • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.