-13%

TIGAR Пневматици 185/60 R14 82H TOURING

– Брзински индекс: H (210 км/ч)
– Индекс на носивост: 82 (475 кг по гума)


3,320.00 ден 2,890.00 ден

Спореди

Опис

TIGAR Пневматици 185/60 R14 82H TOURING

  • Брзински индекс: H (210 км/ч)
  • Индекс на носивост: 82 (475 кг по гума)
  • Летна гума за градски и компактни автомобили
  • Добра вредност за парите
  • Заштита против лизгање
  • Широки надолжни жлебови и висока густина која го намалува ризикот од лизгање.
  • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.