-13%

TIGAR Пневматици 175/65 R13 80T TOURING

– Брзински индекс: T (190 км/ч)
– Индекс на носивост: 80 (450 кг по гума)


2,420.00 ден 2,100.00 ден

Спореди

Опис

  • Брзински индекс: T (190 км/ч)
  • Индекс на носивост: 80 (450 кг по гума)
  • Летна гума за градски и компактни автомобили
  • Добра вредност за парите
  • Заштита против лизгање
  • Широки надолжни жлебови и висока густина која го намалува ризикот од лизгање.
  • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.