-13%

TIGAR Пневматици 145/80 R13 75T TOURING

– Брзински индекс: T (190 км/ч)
– Индекс на носивост: 75 (387 кг по гума)


2,520.00 ден 2,190.00 ден

Спореди

Опис

TIGAR Пневматици 145/80 R13 75T TOURING

  • Брзински индекс: T (190 км/ч)
  • Индекс на носивост: 75 (387 кг по гума)
  • Летна гума за градски и компактни автомобили
  • Добра вредност за парите
  • Заштита против лизгање
  • Широки надолжни жлебови и висока густина која го намалува ризикот од лизгање
  • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.