-12%

TEXELL Тава за палачинки TPC-HP208

– Дебелина 2,0 mm
– Бакелитна дршка
– Нелеплива површина


380.00 ден 335.00 ден

Спореди

Опис

  • Ширина 26 cm
  • Дебелина 2,0 mm
  • Бакелитна дршка
  • Нелеплива површина

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.