-12%

TEXELL Тава за палачинки ø26cm TPS-P26

  • Бакелитна дршка
  • Специјална мрежна структура
  • Ширина ( 26 см)
  • Дебелина 2,0 ммДостапност:

Нема на залиха

490.00 ден 430.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Ширина ( 26 см)
  • Дебелина 2,0 мм
  • Бакелитна дршка
  • Специјална мрежна структура која оневозможува лепење и загорување на храната
  • Без емисија на штетни гасови PFOA/PTFE

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.