-12%

TEXELL Тава за палачинки ø24cm TPC-P24

  • Керамичка навлака
  • Индукциско дно
  • Дршка обложена со силикон
  • Дебелина 3,0 мм599.00 ден 530.00 ден

Спореди

Опис

  • Пречник 24 см,
  • Керамичка навлака
  • Дебелина 3,0 мм
  • Индукциско дно
  • Дршка обложена со силикон
  • Без емисија на штетни гасови PFOA/PTFE

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.