-12%

TEXELL Tава ВОК TPBL-W28

  • Tава со специјален трислоен Quantanium премаз
  • Дебелина на телото 3.00mm
  • Бакелитна рачка со силиконски облога
  • Индукциско дно1,230.00 ден 1,080.00 ден

Спореди

Опис

  • Tава со специјален трислоен Quantanium премаз
  • Дебелина на телото 3.00mm
  • Бакелитна рачка со силиконски облога
  • Без PFOA
  • Индукциско дно

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.