-12%

TEXELL Тава ø26cm TPC-E26

  • Керамичка навлака
  • Индукциско дно
  • Дршка обложена со силикон
  • Дебелина 5,0 mm1,699.00 ден 1,500.00 ден

Спореди

Опис

  • Керамичка навлака
  • Дебелина 5,0 mm
  • Ширина ( 26 см)
  • Без испуштање на штетни гасови PFOA
  • Индукциско дно
  • Дршка обложена со силикон

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.