-14%

TEXELL Сушилкa за облека TCD-R140

  • Материјал:метал/пластика
  • Цврсти прилагодливи рачки
  • Склоплива и преносна
  • Димензии: 52х34,5х18цм315.00 ден 270.00 ден

Спореди

Опис

  • Сушалка за алишта за на радијатор
  • Материјал:метал/пластика
  • Цврсти прилагодливи рачки
  • Склоплива и преносна
  • Димензии: 52х34,5х18цм

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.