-12%

TEXELL Сушилка за облека BALANCE 18 0503SE

  • Дијаметар Ø 16 mm
  • Димензии 128x55x4cm
  • Тежина 2,8760.00 ден 670.00 ден

Спореди

Опис

  • Дијаметар Ø 16 mm
  • Димензии 128x55x4cm
  • Тежина 2,8

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.