-20%

TEXELL Стаклен капак TGL 26

  • Стаклен капак
  • Функционален
  • Едноставен и модерен дизајн
  • Ширина на капакот 26 cm319.00 ден 255.00 ден

Спореди

Опис

  • Стаклен капак
  • Функционален
  • Едноставен и модерен дизајн
  • Ширина на капакот 26 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.