-13%

TEXELL Силиконска шпатула за пржење TS-SP126Z

  • Материјал: силикон
  • Димензии: 29.2 x 7 x 0cm
  • Тежина: 86.0g
  • Боја: зелена240.00 ден 210.00 ден

Спореди

Опис

  • Материјал: силикон
  • Димензии: 29.2 x 7 x 0cm
  • Тежина: 86.0g
  • Боја: зелена

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.