-12%

TEXELL Силиконска модла за мафини TS-MM130S

  • Материјал: силикон
  • Димензии: 32,5 x 19 x 4cm
  • Тежина: 242g450.00 ден 395.00 ден

Спореди

Опис

  • Материјал: силикон
  • Димензии: 32,5 x 19 x 4cm
  • Тежина: 242g

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.