-13%

TEXELL Штипка за послужување TH-145

– Должина 30,6 cm
– Материјал од нерѓосувачки челик
– Дршка и штипалка од термоотпорна пластика


195.00 ден 170.00 ден

Спореди

Опис

  • Должина 30,6 cm
  • Материјал од нерѓосувачки челик
  • Дршка и штипалка од термоотпорна пластика

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.