-12%

TEXELL Шпатула за палачинки TKP-SP229

  • ПП пластична рачка
  • Функционален дел од термопластичната пластика180.00 ден 158.00 ден

Спореди

Опис

  • ПП пластична рачка
  • Функционален дел од термопластичната пластика

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.