-12%

TEXELL Сет ножеви и лупач TNT-S285

– Slicer нож: 20,4 cm;
– Ноже за лупење: 11,4 cm;
– Лупач: 13 cm;


380.00 ден 335.00 ден

Спореди

Опис

  • Материјал: Нерѓосувачки челик / термопластична гума
  • Димензии:
    – Slicer нож: 20,4 cm;
    – Ноже за лупење: 11,4 cm;
    – Лупач: 13 cm;

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.