-14%

TEXELL Сет нелепливи ножеви TNT-S175

– Ножеви со тефлонски премаз, сет 2/1 TNT-S175
– сечило од нерѓосувачки челик
– soft touch дршка


499.00 ден 430.00 ден

Спореди

Опис

  • Ножеви со тефлонски премаз, сет 2/1 TNT-S175
  • Материјал:
    – сечило од нерѓосувачки челик
    – soft touch дршка
  • Должина на селичата: 20,4 cm и 12,8 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.