-12%

TEXELL Нож за сечење TNSS-S118

– Сечило: нерѓосувачки челик
– Дршка: термопластична гума
– Должина на сечилото: 20,4 cm


495.00 ден 435.00 ден

Спореди

Опис

  • Texell нож TNSS-S118 (20,4 cm)
  • Намена: slicer
  • Сечило: нерѓосувачки челик
  • Дршка: термопластична гума
  • Должина на сечилото: 20,4 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.