-12%

TEXELL Пица плех со отвори TPGL-PP202

– Материјал: Карбон челик
– Димензии: 36 x 33,5 x 1,5 cm
– Дебелина: 0,7 mm


420.00 ден 370.00 ден

Спореди

Опис

  • Плех за пица Texell TPGL-PP202
  • Материјал: Карбон челик
  • Димензии: 36 x 33,5 x 1,5 cm
  • Дебелина: 0,7 mm
  • Боја инокс

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.