-11%

TEXELL Оштрач за ножеви TKS-168

– Сечило од легура на волфрам
– Тело од ABS пластика
– Вакумско прицврстување


450.00 ден 399.00 ден

Спореди

Опис

  • Сечило од легура на волфрам
  • Тело од ABS пластика
  • Вакумско прицврстување

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.