-12%

TEXELL Нож за пица TKP-NP177

  • Термопластична гумена рачка
  • Функционален дел од АБС пластика и од нерѓосувачки челик199.00 ден 175.00 ден

Спореди

Опис

  • Термопластична гумена рачка
  • Функционален дел од АБС пластика и од нерѓосувачки челик

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.