-12%

TEXELL Нож во боја TNT-U112

  • Унирвезален со нелеплив премаз
  • Материјал: нерѓосувачки челик
  • Термопластична гумена рачка
  • Сечиво 12,7 cm165.00 ден 145.00 ден

Спореди

Опис

  • Унирвезален со нелеплив премаз
  • Материјал: нерѓосувачки челик
  • Термопластична гумена рачка
  • Сечиво 12,7 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.