-12%

TEXELL Навлака за даска PREMIUM C42F3

  • Памучна ткаенина 100%
  • Пенаста влошка од 3 мм
  • Отпорна на топлина
  • Цврсти бои290.00 ден 255.00 ден

Спореди

Опис

  • Памучна ткаенина 100%
  • Пенаста влошка од 3 мм
  • Отпорна на топлина
  • Цврсти бои
  • Димензии: 120 x 38 cm и 120 x 42 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.