-11%

TEXELL Млин за бибер TPM-S212

  • Материјал: стакло / нерѓосувачки челик
  • Димензии: 19 см
  • Сечиво: керамички



270.00 ден 240.00 ден

Спореди

Опис

  • Материјал: стакло / нерѓосувачки челик
  • Димензии: 19 см
  • Сечиво: керамички

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.