-17%

TEXELL Мулти сет TS-MS178Z

– Содржи штипалка, спатула и лажица за шпагети
– Димензии: 28,2 x 7,5 x 2,3 cm
– Боја: зелена


210.00 ден 175.00 ден

Спореди

Опис

  • Мултифункционален сет Texell TS-MS178Z
  • Содржи штипалка, спатула и лажица за шпагети
  • Димензии: 28,2 x 7,5 x 2,3 cm
  • Боја: зелена

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.