-12%

TEXELL Калап за торта TPD-T283

– Димензија: 26 cm
– Дебелина: 0,4 mm
– Материја: карбон челик


420.00 ден 370.00 ден

Спореди

Опис

  • Калап за торта 26 cm Dots Texell TPD-T283
  • Димензија: 26 cm
  • Дебелина: 0,4 mm
  • Материја: карбон челик
  • Црна боја

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.