-12%

TEXELL грил тава Black Line TPBL-G28

– Тава со специјален Pfluon премаз
– Бакелитна дршка со силиконски премаз
– Димензии 28×24 cm
– Индукциско дно


Достапност:

Нема на залиха

1,290.00 ден 1,135.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Тава со специјален Pfluon премаз
  • Бакелитна дршка со силиконски премаз
  • Димензии 28×24 cm
  • Дебелина 3 mm
  • Без капак
  • Црна боја
  • Без PFOA
  • Индукциско дно

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.