-12%

TEXELL Eсцајг прибор сет TIE-HS 164

– Материјал: нерѓосувачки челик 18/0
– 24 парчиња


Достапност:

Нема на залиха

1,290.00 ден 1,135.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Материјал: нерѓосувачки челик 18/0
  • 24 парчиња
  • Состав:
   -Лажица x 6
   -Вилушка x 6
   -Нож x 6
   -Кафе лажица x 6

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.