-12%

TEXELL Даска за пеглање MONO TIB 232

  • 120 х 42 см
  • Висина99 см
  • Памучен слој 10 мм
  • Димензии 168х48х8 смДостапност:

Нема на залиха

2,840.00 ден 2,499.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • 120 х 42 см
  • Нозе Ø 35 мм
  • Висина99 см
  • Памучен слој 10 мм
  • Димензии 168х48х8 см
  • Тежина 7,05 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.