-12%

TEXELL Даска за пеглање Exclusive MONO 36542B

  • Стабилна,квалитетна
  • Лесно прилагодлива
  • Решетка за алишта
  • Димензии: 120 x 42 cm3,950.00 ден 3,470.00 ден

Спореди

Опис

  • Стабилна,квалитетна
  • Лесно прилагодлива
  • Висина: 99 см
  • Димензии: 120x 42 cm
  • Решетка за алишта
  • Памучен слој со дебелина од 10 мм

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.