-12%

TEXELL Даска за пеглање BASIC 20030A

  • Стабилна,квалитетна
  • Лесно прилагодлива
  • Памучен слој
  • Висина: 90 см1,390.00 ден 1,230.00 ден

Спореди

Опис

  • Стабилна,квалитетна
  • Лесно прилагодлива
  • Висина: 90 см
  • Димензии: 110 (L) x 32 (W) cm
  • Памучен слој со дебелина од 5 мм

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.