-12%

TEXELL Цедалка за садови TDE OS166

– Хромирана жица и тацна за есцајг од ПП пластика
– Димензии: 43,8 x 32 cm
– Боја сива


Достапност:

Нема на залиха

945.00 ден 830.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Хромирана жица, тацна и сад за есцајг од ПП пластика
  • Димензии: 43,8 x 32 cm
  • Боја сива

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.