-7%

TESLA Телевизор TV 43S317BF

 • Максимална резолуција : 1920 x 1080
 • Дијагонала : 43″ (109.2 cm)
 • Екран: D-LED
 • 2 HDMI приклучоци16,110.00 ден 14,920.00 ден

Спореди

Опис

 • Максимална резолуција : 1920 x 1080
 • Дијагонала : 43″ (109.2 cm)
 • Екран: D-LED
 • Контраст : 100000:1
 • 2 HDMI приклучоци
 • Конекција: RF влез,LNB влез,Композитивен AV влез,1 USB,PC Audio,VGA влез,SCART,CI,Hotel mode,Излез за слушалки,
 • Дигитален аудио излез SPDIF
 • Осветлување [cd/m2] : 350
 • Tv tuner : DVB-T/T2/C/S/S2

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.