-19%

TESLA Телевизор TV 40T319SFS

 • SMART
 • Wi-Fi , Netflix , YouTube , T-Brower , AppStore
 • Максимална резолуција : 1920×1080 Full HD
 • Дијагонала :40″ (101cm)16,090.00 ден 12,999.00 ден

Спореди

Опис

 • SMART
 • Wi-Fi , Netflix , YouTube , T-Brower , AppStore
 • Максимална резолуција : 1920×1080 Full HD
 • Дијагонала: 40″ (101cm)
 • HDMI, 2 USB
 • Virtual Surround Sound, Dolby processing
 • Осветлување [cd/m2] : 240
 • TV tuner : DVB-T/T2/C/S/S2

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.