-12%

TESLA Телевизор TV 32T319SHS

 • SMART
 • Wi-Fi, Netflix, YouTube, T-Brower, AppStore
 • Максимална резолуција : 1366×768 720p HD ready
 • Дијагонала : 32″ (81cm)11,290.00 ден 9,990.00 ден

Спореди

Опис

 • SMART
 • Wi-Fi, Netflix, YouTube, T-Brower, AppStore
 • Максимална резолуција : 1366×768 720p HD ready
 • Дијагонала : 32″ (81cm)
 • 2 HDMI приклучоци, 2 USB 2.0,
 • Конекција:CI, Излез за слушалки
 • Tv tuner : DVB-T/T2/C/S/S2

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.