-7%

TESLA Телевизор TV 32T319BH

 • Максимална резолуција : 1366×768
 • Дијагонала : 32″ (81cm)
 • 2 HDMI приклучоци, 1 USB
 • Tv tuner : DVB-T/T2/C/S/S28,745.00 ден 8,099.00 ден

Спореди

Опис

 • Максимална резолуција : 1366×768
 • Дијагонала : 32″ (81cm)
 • Боја : црна
 • Контраст : 3000:1
 • 2 HDMI приклучоци, 1 USB
 • Конекција:CI, Излез за слушалки
 • Осветлување [cd/m2] : 220
 • Tv tuner : DVB-T/T2/C/S/S2
 • VESA стандард: 100 x 100
 • Звук,излезна снага:2x5W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.