-8%

TESLA Телевизор TV 32S315BH

– Дијагонала 32″
– ЛЕД екран
– 16:9
– Резолуција HD Ready 1366*768


8,400.00 ден 7,750.00 ден

Спореди

Опис

  • Tesla TV 32″ (81cm) 32S315BH
  • Дијагонала 32″
  • ЛЕД екран
  • 16:9
  • Резолуција HD Ready 1366*768
  • DVB-T/T2/C/S/S2
  • 2 HDMI, 1 USB, 1 CI slot, Hotel mode
  • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.