-10%

TESLA Телевизор TV 24E309BH

– Дијагонала 24″
– Екран Direct Led
– 16:9


6,400.00 ден 5,749.00 ден

Спореди

Опис

 • Tesla TV 24″ (60cm) 24E309BH
 • Дијагонала 24″
 • Екран Direct Led
 • 16:9
 • Резолуција HD Ready
 • 1366*768 720p
 • DVB-T/T2/C/S/S2
 • 1 HDMI
 • Scart
 • 1 USB
 • VGA Input
 • CI slot
 • Hotel mode
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.