-8%

TESLA Таблет TTL8.1_B

 • Оперативен систем :Android 7.0 Nougat
 • Големина на екран: 8″ IPS
 • Боја : црна
 • Камера: 2MPix , 2MPix5,450.00 ден 4,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Оперативен систем :Android 7.0 Nougat
 • Големина на екран: 8″ IPS
 • Боја : црна
 • Камера: 2MPix предна, 2MPix задна
 • Процесор: MediaTek MT8163AQuad Core 1.50GHz
 • Графика : Mali T720 , QuadCore
 • Mеморија: 1 GB
 • Хард диск : 16 GB
 • microSD do 64GB
 • USB micro
 • HDMI
 • Bluetooth 4.0
 • Wifi
 • Звучници
 • Микрофон
 • Батерија:3600 mAh

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.