-20%

TESLA Мобилен телефон Feature 3 TF3_W

 • Боја : бела
 • 3 MB RAM меморија
 • MicroSD картичка до 16GB
 • Dual SIM Card

1,490.00 ден 1,199.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја : бела
 • 3 MB RAM меморија
 • MicroSD картичка до 16GB
 • Картичка до 32GB Flash
 • 2,8” дисплеј
 • Резолуција 240 x 320 pix
 • Камера 0,3 MPix
 • Bluetooth
 • Speaker / Microphone
 • Dual SIM Card
 • Радио
 • 1 год. гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.