-9%

TESLA Мобилен телефон 9.2

– 4 GB RAM меморија
– Fingerprint scan
– Задна камера 16MP+5MP AutoFocus
– 32 GB хард диск


13,200.00 ден 11,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: сребрена
 • 4 GB RAM меморија
 • MicroSD картичка до 256 GB
 • Оперативен систем Android™ 8.1 Oreo™
 • Fingerprint scan
 • 5.86″ IPS дисплеј
 • Резолуција 1520×720 pix
 • Предна камера 16 MPix
 • Задна камера 16MP+5MP AutoFocus
 • Bluetooth 5.0
 • 32 GB хард диск
 • Dual SIM Card (micro+nano)
 • Радио
 • 4G / 3G / 2G
 • WiFi 802.11 a/b/g/n
 • 1 год. гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.