-10%

TESLA Мобилен телефон 6.2

 • Боја : сребрена
 • 3 GB RAM меморија
 • MicroSD картичка до 32 GB
 • Оперативен систем Android 6.06,300.00 ден 5,699.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја : сребрена
 • 3 GB RAM меморија
 • MicroSD картичка до 32 GB
 • Оперативен систем Android 6.0
 • Octacore 1.3 GHz
 • Картичка до 32GB Flash
 • 5”IPS дисплеј
 • Резолуција 1280 x 720 pix
 • Предна камера 5 MPix со блиц
 • Задна камера 13.0 MPix HD AutoFocus
 • Bluetooth 4.0
 • Speaker / Microphone
 • Dual SIM Card (nano nano)
 • Радио
 • 4G / 3G / WCDMA 900/2100MHz
 • Wi-fi 802.11b/g/n
 • 1 год. гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.