-13%

TESLA LED Телевизор 32T312BH

– Дијагонала 32″
– Резолуција 1366 x 768 px
– Direct LED
– Фреквенција 60 Hz


11,580.00 ден 10,070.00 ден

Спореди

Опис

 • Модел Tesla 32T312BH
 • Дијагонала 32″
 • Резолуција 1366 x 768 px
 • Direct LED
 • Фреквенција 60 Hz
 • Осветленост 240 cd/m²
 • Режими на слика: динамички / standard / благ / персонален
 • Формати: 16:9 / 4:3 / Auto / Zoom1 / Zoom2
 • Однапред подесени температури на боја: ладна / нормална / топла
 • Режими на звук: стандарден, музика, филм, персонално, sport
 • HDMI 2
 • USB 2
 • DVB-T/T2/C/S/S2
 • RF влез
 • LNB влез
 • AV композитен влез
 • CI+
 • Влез за слушалки
 • Тајмер за спиење
 • HDMI-CEC
 • HDMI ARC
 • Видео формати AVI/MKV/MP4/TS/VOB/MPG/DAT
 • Аудио формати MP3, AAC, LPCM, AC3
 • Звучници 2 x 10 W
 • Потрошувачка 50 W
 • Димензии (ŠxVxD) без постоље: 72,5 cm x 42,7 cm x 8,1 cm
 • Со постоље: 72,5 cm x 48 cm x 1,7 cm
 • Тежина со постоње: 3,4 kg
 • Vesa standard 100 x 100
 • Динамички контраст: 5000:1
 • Агол на гледање (H/V): 178°/178°
 • Време на одзив: 20 ms
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.